IC geïntegreerde schakelingen TC621CCOA713
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | Over tijd, onder tijd |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | Over tijd, onder tijd |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | Over tijd, onder tijd |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | Over tijd, onder tijd |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 4.7mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 20kbps |
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 19mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 115Kbps |
| Productstatus: | Verouderd |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 12mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 20kbps |
| Productstatus: | Verouderd |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |