IC geïntegreerde schakelingen TC622EOA
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,154", 3,90 mm breedte) |
| Werktemperatuur: | -40 °C ~ 85 °C |
| Geheugengrootte: | - |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 12mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 20kbps |
| Productstatus: | Verouderd |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 19mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 115Kbps |
| Productstatus: | Verouderd |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 12mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 20kbps |
| Productstatus: | Verouderd |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 4.7mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 20kbps |
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Categorie: | RF en draadloos RF-zenders |
|---|---|
| Huidig - Overbrengend: | 19mA |
| (Maximum) datasnelheid: | 115Kbps |
| Productstatus: | Verouderd |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Categorie: | RF en draadloos RF Front End (LNA + PA) |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | 10kbps |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | - |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 3.2mA |
| Antenneschakelaar: | Inbegrepen niet |
| Montage-type: | Oppervlakte |