IC geïntegreerde schakelingen MICRF005YM
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 115Kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 10mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 115Kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 10mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| Gegevensvermogen (max): | 2kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 2.9mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| Gegevensvermogen (max): | 10kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 2.2mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2V @ 1mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 1V @ 1,1mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2V @ 2mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 100 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 100 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 100 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 100 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren Diode-arrays |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Huidig - Gerectificeerd Gemiddelde (Io) (per Diode): | 400 mA (DC) |
| Werktemperatuur - kruising: | -55 °C ~ 150 °C |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 100 mA |