IC-geïntegreerde schakelingen R7FA2L1AB3CFM#AA0 Microcontrollers - MCU
| Mfr. #: | R7FA2L1AB3CFM#AA0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU MCU RA2L1 ARM CM23 48MHz 256K/32K QFP64 |
| Fabrieksproductietijd: | 25 Weken |
| Mfr. #: | R7FA2L1AB3CFM#AA0 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU MCU RA2L1 ARM CM23 48MHz 256K/32K QFP64 |
| Fabrieksproductietijd: | 25 Weken |
| Mfr. #: | R5F572TKCDFB#30 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesaselektronika |
| Beschrijving: | 32-bit microcontrollers - MCU 32BIT MCU RX72T 1MB/128KB 144QFP PGA USB |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | CC2652P1FRGZR |
|---|---|
| Mfr.: | Texas Instruments |
| Beschrijving: | RF-microcontrollers - MCU SimpleLink Arm Cortex-M4F multiprotocol 2,4 GHz draadloze MCU met geïntegr |
| Fabrieksproductietijd: | 93 weken |
| Mfr. #: | ATMEGA808-MUR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 8KB, QFN |
| Fabrieksproductietijd: | 52 weken |
| Mfr. #: | EFM8BB31F64G-D-QFP32R |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 8051 50 MHz 64 kB flash 4,25 kB RAM 8-bit Busy Bee MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 15 weken |
| Mfr. #: | PIC32MK0512MCM064T-I/PT |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 32-bits microcontrollers - MCU PIC32MK, 512K Flash, motorbesturingsfuncties, 1x USB, CAN-FD, 64-pins |
| Fabrieksproductietijd: | 78 weken |
| Mfr. #: | PIC32MZ1064DAL169-V/HF |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 32-bits microcontrollers - MCU 32-bits cache-gebaseerde MCU, geïntegreerde grafische kaart, V-temp |
| Fabrieksproductietijd: | 98 weken |
| Mfr. #: | STM32G041F8P6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU Mainstream Arm Cortex-M0+ MCU 64 Kbytes Flash-geheugen 8 Kbytes RAM 64 MH |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | STM32G431CBT6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU Mainstream Arm Cortex-M4 MCU 170 MHz met 128 Kbyte Flash-geheugen |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | STM32L552QEI6Q |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU Ultra-low-power FPU Arm Cortex-M33 Trust Zone, MCU 110 MHz 512 kbyte Flas |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | PIC16F15255T-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 54 weken |
| Mfr. #: | PIC18F46Q43-E/P |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 64KB Flash, 4KB RAM, 1KB EEPROM, 12b ADC2, 5b DAC, Comp, PWM, CCP, CWG, |
| Fabrieksproductietijd: | 49 Weken |
| Mfr. #: | PIC16F15255-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | CY8C6244AZI-S4D93 |
|---|---|
| Mfr.: | Infineon Technologies |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU PSoC6 |
| Fabrieksproductietijd: | 25 Weken |
| Mfr. #: | STM32L412CBT6TR |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power FPU Arm Cortex-M4 MCU 80 MHz 128 Kbytes Flash-geheugen, U |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |