IC-Geïntegreerde schakelingen 96MPI5K-2.7-6M11T fclga-1151 Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Mfr. #: 96MPI5K-2.7-6M11T
Mfr.: Advantech
Beschrijving: CPU - Centrale verwerkingseenheden CORE 2.7G 6M 1151P 4CORE I5-7500T
Productomschrijving
Productkenmerk Kenmerkwaarde
Advantech
Productcategorie: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
Desktopbewerkers
SMD/SMT
Fclga-1151
Intel Core i5
Intel Core i5
Kabymeer
i5-7500T
Ingebed
4 kern
35 W
2,7 GHz
met 64 bits
64 GB
DDR3L-1333/1600, DDR4-2133/2400
DMI3
8 GT/s
6 MB
+ 80 C
Merk: Advantech
Cpu-Maximum Configuratie -: 1 configuratie
ECC Gesteund Geheugen: Niet-gesteund
Intel-Virtualisatietechnologie - VT: Met VT
Lithografie - Procestechnologie: 14 NM
Het aantal Vertoningen steunde: 3 vertoning
Aantal Geheugenkanalen: 2 kanaal
Aantal PCI Express-Stegen: Steeg 16
Aantal QPI-Verbindingen: 0
Aantal Draden: 4 draad
Werkend Leveringsvoltage: 1.35 V
PCIeconfiguraties: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
PCIerevisie: Revisie 3,0
Producttype: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
De Hoeveelheid van het fabriekspak: 1
Subcategorie: Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Turbo Maximum Frequentie -: 3,3 GHz