Układy scalone IC 96MPI5K-2.7-6M11T FCLGA-1151 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: 96MPI5K-2.7-6M11T
Prod.: Advantech
Opis: CPU - jednostki centralne CORE 2.7G 6M 1151P 4CORE I5-7500T
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Advantech
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
Procesory do komputerów stacjonarnych
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intel Core i5
Intel Core i5
Jezioro Kaby
i5-7500T
Osadzony
4 rdzeń
35 W
2,7 GHz
64-bitowy
64 GB
DDR3L-1333/1600, DDR4-2133/2400
DMI3
8 GT/s
6MB
+ 80 C
Marka: Advantech
Konfiguracja procesora — maks.: 1 Konfiguracja
Obsługiwana pamięć ECC: Nieobsługiwane
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Litografia - Technologia procesowa: 14 nm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Wyświetlacz
Liczba kanałów pamięci: 2 Kanał
Liczba linii PCI Express: 16 pas
Liczba łączy QPI: 0
Liczba wątków: 4 Wątek
Robocze napięcie zasilania: 1,35 V
Konfiguracje PCIe: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
Wersja PCIe: Wersja 3.0
Rodzaj produktu: CPU - Jednostki Centralne
Ilość w opakowaniu fabrycznym: 1
Podkategoria: Wbudowane procesory i kontrolery
Częstotliwość turbo – maks.: 3,3 GHz