Geïntegreerde schakelingen voor geheugen M29F200FT55M3F2 TR
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Micron Technology
Modelnummer: M29F200FT55M3F2 TR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Technologie:: FLITS - NOCH
Productcategorie:: Geheugen-IC's
Geheugentype:: niet-vluchtig
Factory Stock :: 0
Schrijf cyclustijd - woord, pagina:: 55ns
Verpakking van de leverancier:: 44-SO
Toegangstijd:: 55ns
Geheugenformaat:: Flash
Deelstatus:: Verouderd
Geheugengrootte:: 2 Mb (256K x 8, 128K x 16)
Verpakking:: Band & Spoel (RT)
@ qty :: 0
Werktemperatuur:: -40°C ~ 125°C (TA)
Minimale hoeveelheid:: 500
Geheugen Interface:: Parallel
Verpakking / doos:: 44-SOIC (0,496", 12,60 mm breedte)
Montage type:: Oppervlakte
Frequentie van de klok:: -
Spanning - Voeding:: 4.5 V ~ 5.5 V