Bellek Entegre Devre M29F200FT55M3F2 TR
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Micron Technology
Model numarası: M29F200FT55M3F2 TR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
teknoloji:: FLAŞ - NOR
Ürün Kategorisi :: Bellek IC'leri
Bellek Türü :: Uçucu Olmayan
Factory Stock :: 0
Yazma Döngü Süresi - Word, Sayfa:: 55ns
Tedarikçi Cihaz Paketi :: 44-SO
Erişim süresi :: 55ns
Bellek Formatı :: FLAŞ
Parça Durumu :: Eski
Hafıza boyutu :: 2 Mb (256K x 8, 128K x 16)
Paketleme:: Bant ve Makara (TR)
@ qty :: 0
Çalışma sıcaklığı :: -40°C ~ 125°C (TA)
Asgari Miktar :: 500
Bellek Arayüzü:: Paralel
Paket / Kasa :: 44-SOIC (0,496", 12,60 mm Genişlik)
Montaj tipi :: Yüzey Montajı
Saat Frekansı :: -
Gerilim - Besleme :: 4.5 V ~ 5.5 V