Ενσωματωμένα κυκλώματα μνήμης M29F200FT55M3F2 TR
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Micron Technology
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50 κομμάτια
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Τεχνολογία:: ΛΑΜΨΗ - ΟΥΤΕ
Κατηγορία προϊόντων:: Συνολικές κυκλικές μονάδες μνήμης
Τύπος μνήμης:: Μη πτητικά
Factory Stock :: 0
Γράψτε το χρόνο κύκλου - Word, Page:: 55ns
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή:: 44-SO
Ώρα πρόσβασης:: 55ns
Μορφή μνήμης:: Φλας
Κατάσταση μέρους:: Παρωχημένο
Μέγεθος μνήμης:: 2MB (256K x 8, 128K x 16)
Συσκευή:: Ταινία & Εξέλικτρο (TR)
@ qty :: 0
Θερμοκρασία λειτουργίας:: -40°C ~ 125°C (TA)
Ελάχιστη ποσότητα:: 500
Διασύνδεση μνήμης:: Παράλληλα
Συσκευή / Κουτί:: 44-SOIC (0,496", 12,60mm πλάτος)
Τύπος τοποθέτησης:: Επεξεργασία επιφανείας
Συχνότητα ρολογιού:: -
Πρόσθετη τάση:: 4.5 V ~ 5.5 V