مدارهای یکپارچه حافظه M29F800FT55M3F2 TR
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Micron Technology
شماره مدل: M29F800FT55M3F2 TR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
فن آوری :: فلش - نه
رده محصولات :: آی سی های حافظه
نوع حافظه:: غیر فرار
Factory Stock :: 0
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه:: 55 ثانیه
بسته دستگاه تامین کننده:: 44-SO
زمان دسترسی :: 55 ثانیه
فرمت حافظه:: فلاش
وضعیت قطعه:: از کار افتاده
اندازه حافظه:: 8 مگابایت (1M x 8، 512K x 16)
بسته بندی :: نوار و حلقه (TR)
@ qty :: 0
دمای عملیاتی:: -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA)
حداقل تعداد :: 500
رابط حافظه:: موازی
بسته / کیس:: 44-SOIC (0.496"، 12.60mm عرض)
نوع نصب:: ارتفاع سطح
فرکانس ساعت:: -
تامین کننده ولتاژ :: 4.5V ~ 5.5V