IC-geïntegreerde schakelingen PL130-07SI
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Clock/Timing Clock Buffers, Chauffeurs |
|---|---|
| Verhouding - Input:Output: | 1:1 |
| Type: | Buffer/Bestuurder |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Clock/Timing Clock Buffers, Chauffeurs |
|---|---|
| Verhouding - Input:Output: | 1:1 |
| Type: | Buffer/Bestuurder |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Clock/Timing Clock Buffers, Chauffeurs |
|---|---|
| Verhouding - Input:Output: | 1:1 |
| Type: | Buffer/Bestuurder |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Clock/Timing Clock Buffers, Chauffeurs |
|---|---|
| Verhouding - Input:Output: | 1:1 |
| Type: | Buffer/Bestuurder |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Clock/Timing Clock Buffers, Chauffeurs |
|---|---|
| Verhouding - Input:Output: | 1:2 |
| Type: | Fanout Buffer (distributie) |
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Vertaler |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | - |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Vertaler |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | - |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | - |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | - |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Energiebeheer (PMIC) Voltageregelgevers - de Omschakelingsregelgeve |
|---|---|
| Synchrone rechtgever: | - Nee, niet echt. |
| Frequentie - Overstappen: | 300kHz |
| Werktemperatuur: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,173“, 4.40mm Breedte) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Energiebeheer (PMIC) Voltageregelgevers - de Omschakelingsregelgeve |
|---|---|
| Synchrone rechtgever: | - Nee, niet echt. |
| Frequentie - Overstappen: | 300kHz |
| Werktemperatuur: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,173“, 4.40mm Breedte) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Energiebeheer (PMIC) Voltageregelgevers - de Omschakelingsregelgeve |
|---|---|
| Synchrone rechtgever: | - Nee, niet echt. |
| Frequentie - Overstappen: | 300kHz |
| Werktemperatuur: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,173“, 4.40mm Breedte) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Clock/Timing Clockgeneratoren, PLL's, frequentiesynthesizers |
|---|---|
| Verhouding - Input:Output: | 1:9 |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Clock/Timing Clockgeneratoren, PLL's, frequentiesynthesizers |
|---|---|
| Verhouding - Input:Output: | 1:1 |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |