IC geïntegreerde schakelingen U4037B-NFLG3Y
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Spraak- en belcircuit |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Spraak- en belcircuit |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Spraak- en belcircuit |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| RoHS: | Vrij Pb |
|---|---|
| Opzettende Stijl: | SMD/SMT |
| Pakket: | Vssop-8 |
| Reeks: | OPA2320 |
| De Hoeveelheid van het fabriekspak: | 2500 |
| RoHS: | PB vrij |
|---|---|
| Montage-stijl: | SMD/SMT |
| Pakket: | SOP-16 |
| Reeks: | 307-02 |
| Fabrieksverpakking: | 2500 |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Spraakgestuurde luidsprekertelefoon |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Spraakgestuurde luidsprekertelefoon |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Interface Telecommunicatie |
|---|---|
| Functie: | Ring Generator Controller |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Lineair Videobewerking |
|---|---|
| Functie: | Verwerker |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Lineair Videobewerking |
|---|---|
| Functie: | Verwerker |
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Ingebed Microcontrollers |
|---|---|
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,209“, 5.30mm Breedte) |
| Aantal I/O's: | 5 |
| Werktemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Spanning - Voeding (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Ingebed Microcontrollers |
|---|---|
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,209“, 5.30mm Breedte) |
| Aantal I/O's: | 5 |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Spanning - Voeding (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Ingebed Microcontrollers |
|---|---|
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,209“, 5.30mm Breedte) |
| Aantal I/O's: | 5 |
| Werktemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Spanning - Voeding (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Ingebed Microcontrollers |
|---|---|
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,209“, 5.30mm Breedte) |
| Aantal I/O's: | 5 |
| Werktemperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Spanning - Voeding (Vcc/Vdd): | 2.5V ~ 5.5V |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Ingebed Microcontrollers |
|---|---|
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,209“, 5.30mm Breedte) |
| Aantal I/O's: | 5 |
| Werktemperatuur: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Spanning - Voeding (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (ICs) Ingebed Microcontrollers |
|---|---|
| Pakket / doos: | 8-SOIC (0,209“, 5.30mm Breedte) |
| Aantal I/O's: | 5 |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Spanning - Voeding (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |