IC Sirkuit Terpadu U4037B-NFLG3Y
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Interface Telecom |
|---|---|
| fungsi: | Sirkuit Pidato dan Dering |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Interface Telecom |
|---|---|
| fungsi: | Sirkuit Pidato dan Dering |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Interface Telecom |
|---|---|
| fungsi: | Sirkuit Pidato dan Dering |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| RoHS: | PB Gratis |
|---|---|
| Gaya Pemasangan: | SMD/SMT |
| Kemasan: | VSSOP-8 |
| Seri: | OPA2320 |
| Jumlah Paket Pabrik: | 2500 |
| RoHS: | PB Gratis |
|---|---|
| Gaya Pemasangan: | SMD/SMT |
| Paket: | SOP-16 |
| Seri: | 307-02 |
| Jumlah Paket Pabrik: | 2500 |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Interface Telecom |
|---|---|
| fungsi: | Speakerphone Pengalih Suara |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Interface Telecom |
|---|---|
| fungsi: | Speakerphone Pengalih Suara |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | tabung |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Interface Telecom |
|---|---|
| fungsi: | Pengontrol Generator Cincin |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) Tape Cut (CT) Digi-Reel® |
| Kategori: | Pemrosesan Video Linier Sirkuit Terpadu (IC). |
|---|---|
| fungsi: | Prosesor |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Pemrosesan Video Linier Sirkuit Terpadu (IC). |
|---|---|
| fungsi: | Prosesor |
| Status Produk: | Usang |
| Tipe pemasangan: | Permukaan Gunung |
| Paket: | Tape & Reel (TR) |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Mikrokontroler Tertanam |
|---|---|
| Paket / Kasus: | 8-SOIC (Lebar 0,209", 5,30mm) |
| Jumlah I/O: | 5 |
| Suhu operasi: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tegangan - Pasokan (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Mikrokontroler Tertanam |
|---|---|
| Paket / Kasus: | 8-SOIC (Lebar 0,209", 5,30mm) |
| Jumlah I/O: | 5 |
| Suhu operasi: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tegangan - Pasokan (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Mikrokontroler Tertanam |
|---|---|
| Paket / Kasus: | 8-SOIC (Lebar 0,209", 5,30mm) |
| Jumlah I/O: | 5 |
| Suhu operasi: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tegangan - Pasokan (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Mikrokontroler Tertanam |
|---|---|
| Paket / Kasus: | 8-SOIC (Lebar 0,209", 5,30mm) |
| Jumlah I/O: | 5 |
| Suhu operasi: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Tegangan - Pasokan (Vcc/Vdd): | 2.5V ~ 5.5V |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Mikrokontroler Tertanam |
|---|---|
| Paket / Kasus: | 8-SOIC (Lebar 0,209", 5,30mm) |
| Jumlah I/O: | 5 |
| Suhu operasi: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tegangan - Pasokan (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Kategori: | Sirkuit Terpadu (IC) Mikrokontroler Tertanam |
|---|---|
| Paket / Kasus: | 8-SOIC (Lebar 0,209", 5,30mm) |
| Jumlah I/O: | 5 |
| Suhu operasi: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Tegangan - Pasokan (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |