IC geïntegreerde schakelingen MSC030SDA070BCT
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: MSC030SDA070BCT
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 200 μA @ 700 V
Montage-type: Door het gat
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 1.8 V @ 30 A
Pakket: Buis
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: 1200 pF @ 1V, 1MHz
Verpakking van de leverancier: TO-247-3
Omgekeerde hersteltijd (trr): 0 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Sic (Siliciumcarbide) Schottky
Werktemperatuur - kruising: -55°C ~ 175°C
Pakket / doos: TO-247-3
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 700 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 60A
Versnelling: Geen hersteltijd > 500 mA (Io)
Basisproductnummer: MSC030
Productomschrijving
Diode 700 V 60A door gat TO-247-3