IC Entegre devreler MSC030SDA070BCT
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: MSC030SDA070BCT
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 200 µA @ 700 V
Montaj Tipi: Çukurdan
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 1,8 V @ 30 A
Paket: tüp
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: 1200pF @ 1V, 1MHz
Tedarikçi Cihaz Paketi: TO-247-3
Ters İyileşme Süresi (trr): 0 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: SiC (Silikon Karbür) Schottky
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -55°C ~ 175°C
Paket / Çanta: TO-247-3
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 700V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 60A
Hız: İyileşme Süresi Yok > 500mA (Io)
Temel Ürün numarası: MSC030
Ürün Açıklaması
Diyot 700 V 60A TO-247-3 deliğinden