IC obwody zintegrowane MSC030SDA070BCT
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: MSC030SDA070BCT
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 200 µA przy 700 V
Rodzaj montażu: Przez dziurę
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 1,8 V przy 30 A
Pakiet: rurka
Zestaw: -
Pojemność @ Vr, F: 1200 pF @ 1V, 1MHz
Zestaw urządzeń dostawcy: TO-247-3
Czas przywracania wstecznego (trr): 0 ns
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: SiC (węglik krzemu) Schottky'ego
Temperatura robocza — złącze: -55°C ~ 175°C
Opakowanie / Pudełko: TO-247-3
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 700 W
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 60A
Prędkość: Brak czasu regeneracji > 500mA (Io)
Numer produktu podstawowego: MSC030
opis produktu
Dioda 700 V 60A przez otwór TO-247-3