Συμπληρωματικά κυκλώματα IC APT15DQ100BG
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Microchip Technology
Αριθμό μοντέλου: APT15DQ100BG
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50PCS
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Κατηγορία: Διακριτά προϊόντα ημιαγωγών Διοί Διορθωτικά Μοναδικές διόδους
Κατάσταση του προϊόντος: Ενεργός
Τρέχων - Αντίστροφη διαρροή @ Vr: 100 μA @ 1000 V
Τύπος στερέωσης: Μέσα από την τρύπα
Η τάση - προς τα εμπρός (Vf) (μέγιστη): 3 V @ 15 A
Πακέτο: Τύπος
Σειρά: -
Ικανότητα @ Vr, Φ: -
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή: ΤΟ-247 [Β]
Χρόνος ανάκτησης αντίστροφης (trr): 235 ns
Δρ.: Τεχνολογία μικροτσίπ
Τεχνολογία: Τύπος
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεσμος: -55°C ~ 175°C
Πακέτο / Κουτί: -247-3
Η τάση - αντίστροφη συνεχής ροή (Vr) (μέγιστη): 1000 Β
Σήμερα - Μέσος όρος διορθωμένος (ΙΟ): 15Α
Ταχύτητα: Ταχεία ανάκτηση =< 500ns, > 200mA (Io)
Αριθμός βασικού προϊόντος: APT15DQ100
Περιγραφή προϊόντων
Δίοδος 1000 V 15A μέσα από τρύπα TO-247 [B]