ICS-40214 سنسور مدار مجتمع میکروفون هوا LGA-5 MEMS
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | LGA-5 |
| سلسله: | آی سی ها |
| مقدار بسته کارخانه: | 5000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | LGA-5 |
| سلسله: | آی سی ها |
| مقدار بسته کارخانه: | 5000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | WQFN-16 |
| سلسله: | TS3A225E |
| مقدار بسته کارخانه: | 3000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | UQFN-16 |
| سلسله: | TS3A5017 |
| مقدار بسته کارخانه: | 3000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | TSSOP-14 |
| سلسله: | SN74CBTLV3126 |
| مقدار بسته کارخانه: | 2000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | SOIC-8 |
| سلسله: | TCAN332 |
| مقدار بسته کارخانه: | 2500 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | WQFN-16 |
| سلسله: | TPS2544 |
| مقدار بسته کارخانه: | 3000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | UQFN-10 |
| سلسله: | TS3A5223 |
| مقدار بسته کارخانه: | 3000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | HTSOP-38 |
| سلسله: | TIC12400-Q1 |
| مقدار بسته کارخانه: | 2000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | VQFN-64 |
| سلسله: | TUSB8041 |
| مقدار بسته کارخانه: | 2000 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | QFN-48 |
| سلسله: | KSZ9031 |
| مقدار بسته کارخانه: | 1000 |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 270 کیلوهرتز تا 800 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 100 هرتز ~ 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | - |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | - |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 400 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |