ICS-40214 Entegre Devre Sensörü Hava LGA-5 MEMS Mikrofonları
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | LGA-5 |
| Seri: | IC'ler |
| Fabrika Paket Miktarı: | 5000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | LGA-5 |
| Seri: | IC'ler |
| Fabrika Paket Miktarı: | 5000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | WQFN-16 |
| Seri: | TS3A225E |
| Fabrika Paket Miktarı: | 3000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | UQFN-16 |
| Seri: | TS3A5017 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 3000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | TSSOP-14 |
| Seri: | SN74CBTLV3126 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | SOIC-8 |
| Seri: | TCAN332 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2500 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | WQFN-16 |
| Seri: | TPS2544 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 3000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | UQFN-10 |
| Seri: | TS3A5223 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 3000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | HTSSOP-38 |
| Seri: | TIC12400-Q1 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | VQFN-64 |
| Seri: | TUSB8041 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2000 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | QFN-48 |
| Seri: | KSZ9031 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 1000 |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 270kHz ~ 800kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 100Hz ~ 500kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 400kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |