IC Entegre devreler MIC29503BU
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.25V |
| Ürün Durumu: | Eski |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.25V |
| Ürün Durumu: | Eski |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Eski |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 5V |
| Ürün Durumu: | Eski |
| Montaj Tipi: | Çukurdan |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Eski |
| Montaj Tipi: | Çukurdan |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | 8-VFDFN Görünür Ped |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.2MHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | SOT-23-6 İnce, TSOT-23-6 |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 80 KHZ |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paket / Çanta: | SOT-23-6 |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.2MHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | 8-VFDFN Açık Ped, 8-MLF® |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Genişliği) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 4Mhz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | 8-UFDFN |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 10kHz ~ 35kHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paket / Çanta: | 8-SOIC (0,154", 3,90 mm genişlik) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | 8-SOIC (0,154", 3,90 mm genişlik) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 200KHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paket / Çanta: | TO-263-6, D²Pak (5 Uç + Sekme), TO-263BA |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.2MHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | SOT-23-5 İnce, TSOT-23-5 |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - DC DC Anahtarlama Regülatör |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 1.2MHz |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | 8-VFDFN Açık Ped, 8-MLF® |