مدارهای یکپارچه IC MIC29503BU
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.25 ولت |
| وضعیت محصول: | از کار افتاده |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.25 ولت |
| وضعیت محصول: | از کار افتاده |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3.3 ولت |
| وضعیت محصول: | از کار افتاده |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 5 ولت |
| وضعیت محصول: | از کار افتاده |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3.3 ولت |
| وضعیت محصول: | از کار افتاده |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-VFDFN در معرض پد |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1.2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | SOT-23-6 نازک، TSOT-23-6 |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 80 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | SOT-23-6 |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1.2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 8-VFDFN، 8-MLF® |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 4 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-UFDFN |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 10 کیلوهرتز تا 35 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | 8-SOIC (0.154 "، عرض 3.90mm) |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 200 کیلوهرتز |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی / کیس: | TO-263-6، D²Pak (5 سرنخ + برگه)، TO-263BA |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1.2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | SOT-23-5 نازک، TSOT-23-5 |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (IC) مدیریت توان (PMIC) - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1.2 مگاهرتز |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 8-VFDFN، 8-MLF® |