IC-Geïntegreerde schakelingen 96MPXEK-3.8-8M11T fclga-1151 Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Mfr. #: 96MPXEK-3.8-8M11T
Mfr.: Advantech
Beschrijving: CPU - Centrale verwerkingseenheden XEON 3.8G 8M 1151P 4CORE E3-1275V6
Productomschrijving
Productkenmerk Kenmerkwaarde
Advantech
Productcategorie: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
RoHS: Details
Serverbewerkers
SMD/SMT
Fclga-1151
Intel Xeon
Intel Xeon
Kabymeer
E3-1275V6
Ingebed
4 kern
73 W
3,8 GHz
met 64 bits
64 GB
DDR3L-1866, DDR4-2400
DMI3
8 GT/s
8 MB
Merk: Advantech
Cpu-Maximum Configuratie -: 1 configuratie
ECC Gesteund Geheugen: Gesteund
Intel-Hyper-Threading Technology: Met HT Technologie
Intel-Virtualisatietechnologie - VT: Met VT
Lithografie - Procestechnologie: 14 NM
Het aantal Vertoningen steunde: 3 vertoning
Aantal Geheugenkanalen: 2 kanaal
Aantal PCI Express-Stegen: Steeg 16
Aantal Draden: 8 draad
Werkend Leveringsvoltage: 550 mV aan 1,52 V
PCIeconfiguraties: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
PCIerevisie: Revisie 3,0
Producttype: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
De Hoeveelheid van het fabriekspak: 1
Subcategorie: Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Turbo Maximum Frequentie -: 4,2 GHz