IC Entegre Devreler 96MPXEK-3.8-8M11T FCLGA-1151 Gömülü İşlemciler ve Kontrolörler
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Mfr. Mr. # #: 96MPXEK-3.8-8M11T
Mr.: Advantech
Tanım: CPU - Merkezi İşlem Birimleri XEON 3.8G 8M 1151P 4CORE E3-1275V6
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği Özellik Değeri
Advantech
Ürün Kategorisi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
RoHS: Detaylar
Sunucu İşlemcileri
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intel Xeon
Intel Xeon
Kaby Gölü
E3-1275V6
Gömülü
4 Çekirdek
73W
3,8 GHz
64 bit
64 GB
DDR3L-1866, DDR4-2400
DMI3
8 GT/sn
8MB
Marka: Advantech
CPU Yapılandırması - Maks: 1 Yapılandırma
Desteklenen ECC Bellek: Destekleniyor
Intel Hyper-Threading Teknolojisi: HT Teknolojisi ile
Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: VT'li
Litografi - Proses Teknolojisi: 14 deniz mili
Desteklenen Ekran Sayısı: 3 Ekran
Bellek Kanalı Sayısı: 2 Kanal
PCI Express Hattı Sayısı: 16 şeritli
Konu Sayısı: 8 Konu
Çalışma Besleme Gerilimi: 550 mV'den 1,52 V'a
PCIe Yapılandırmaları: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
PCIe Revizyonu: Revizyon 3.0
Ürün tipi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Fabrika Paketi Adedi: 1
Alt kategori: Gömülü İşlemciler ve Denetleyiciler
Turbo Frekansı - Maks: 4,2 GHz