Układy scalone IC 96MPXEK-3.8-8M11T FCLGA-1151 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: 96MPXEK-3.8-8M11T
Prod.: Advantech
Opis: CPU - jednostki centralne XEON 3.8G 8M 1151P 4CORE E3-1275V6
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Advantech
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
RoHS: Detale
Procesory serwerowe
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intela Xeona
Intela Xeona
Jezioro Kaby
E3-1275V6
Osadzony
4 rdzeń
73 W
3,8 GHz
64-bitowy
64 GB
DDR3L-1866, DDR4-2400
DMI3
8 GT/s
8MB
Marka: Advantech
Konfiguracja procesora — maks.: 1 Konfiguracja
Obsługiwana pamięć ECC: Utrzymany
Technologia Intel Hyper-Threading: Z technologią HT
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Litografia - Technologia procesowa: 14 nm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Wyświetlacz
Liczba kanałów pamięci: 2 Kanał
Liczba linii PCI Express: 16 pas
Liczba wątków: 8 Wątek
Robocze napięcie zasilania: 550 mV do 1,52 V
Konfiguracje PCIe: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
Wersja PCIe: Wersja 3.0
Rodzaj produktu: CPU - Jednostki Centralne
Ilość w opakowaniu fabrycznym: 1
Podkategoria: Wbudowane procesory i kontrolery
Częstotliwość turbo – maks.: 4,2 GHz