IC geïntegreerde schakelingen MICRF005YM
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 115Kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 10mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 115Kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 10mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 3.2mA |
| Antenneschakelaar: | Inbegrepen niet |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Type: | N-Channel |
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Vgs ((Maximum) Th) @ Identiteitskaart: | 1V @ 1mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Vgs ((Maximum) Th) @ Identiteitskaart: | 3.5V @ 1mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Vgs ((Maximum) Th) @ Identiteitskaart: | 2V @ 1mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | Uitputingsmodus |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Vgs ((Maximum) Th) @ Identiteitskaart: | - |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Transistors FET's, MOSFET's Eénvoudige FET's, MOSFET's |
|---|---|
| FET Eigenschap: | - |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Vgs ((Maximum) Th) @ Identiteitskaart: | 2,5V @ 1mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 4.38V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 2.63V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Hoogte |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 3.075V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 15 μA @ 300 V |
| Montage-type: | De nagel zet op |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.4 V @ 20 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 75 V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 100 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 990 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.55 V @ 1 A |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 500 nA @ 1 V |
| Montage-type: | Door het gat |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.6 V @ 3 A |