Attiny13a-SSU ολοκληρωμένα κυκλώματα ολοκληρωμένου κυκλώματος soic-8 οκτάμπιτοι μικροελεγκτές - MCU
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | Soic-8 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 100 |
| Τύπος προϊόντων: | Μικροελεγκτές 8-bit - MCU |
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | Soic-8 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 100 |
| Τύπος προϊόντων: | Μικροελεγκτές 8-bit - MCU |
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | Soic-8 |
| Σειρά: | LT1763 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 100 |
| RoHS: | PB ελεύθερο |
|---|---|
| Τοποθετώντας ύφος: | SMD/SMT |
| Συσκευασία: | Lqfn-48 |
| Σειρά: | STM32F103C8 |
| Ποσότητα πακέτων εργοστασίων: | 2400 |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 270kHz ~ 800kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 100Hz ~ 500kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0 °C ~ 70 °C (TA) |
| Κατηγορία προϊόντων:: | Ρυθμιστές τάσης μετατροπής |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής:: | ΟΧΙ |
| @ qty :: | 0 |
| Τοποθετώντας τύπος:: | Επεξεργασία επιφανείας |
| Διαμόρφωση παραγωγής:: | Αρνητικός |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | - |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | - |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 400kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 300kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 270kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 300kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40 °C ~ 85 °C (TA) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 1Hz ~ 500kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Ναι, ναι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 4kHz ~ 1.5MHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Κατηγορία: | Συμπληρωμένα κυκλώματα (IC) Διαχείριση ισχύος (PMIC) DC DC διακόπτες ελέγχου |
|---|---|
| Σύγχρονος διορθωτής: | - Όχι. |
| Συχνότητα - Μετατροπή: | 1Hz ~ 500kHz |
| Τμηματικές διεπαφές: | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -55°C ~ 125°C (TA) |