ATTINY13A-SSU IC Entegre Devreler SOIC-8 8-Bit Mikrodenetleyiciler - MCU
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | SOIC-8 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 100 |
| ürün tipi: | 8-bit Mikrodenetleyiciler - MCU |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | SOIC-8 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 100 |
| ürün tipi: | 8-bit Mikrodenetleyiciler - MCU |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | SOIC-8 |
| Seri: | LT1763 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 100 |
| RoHS: | ücretsiz PB |
|---|---|
| Montaj Tarzı: | SMD/SMT |
| paket: | LQFN-48 |
| Seri: | STM32F103C8 |
| Fabrika Paket Miktarı: | 2400 |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 270kHz ~ 800kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 100Hz ~ 500kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Ürün Kategorisi :: | Anahtarlama Voltaj Regülatörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu :: | - Hayır. |
| @ qty :: | 0 |
| Montaj tipi :: | Yüzey Montajı |
| Çıkış Yapılandırması :: | olumsuz |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 400kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 300kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 270kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 300kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 1Hz ~ 500kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 4kHz ~ 1.5MHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler)Güç Yönetimi (PMIC)DC DC Anahtarlama Kontrolörleri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 1Hz ~ 500kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |