ATTINY13A-SSU IC مدارهای مجتمع میکروکنترلرهای 8 بیتی SOIC-8 - MCU
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | SOIC-8 |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| نوع محصول: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | SOIC-8 |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| نوع محصول: | میکروکنترلرهای 8 بیتی - MCU |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | SOIC-8 |
| سلسله: | LT1763 |
| مقدار بسته کارخانه: | 100 |
| RoHS: | PB رایگان |
|---|---|
| سبک نصب: | SMD/SMT |
| بسته بندی: | LQFN-48 |
| سلسله: | STM32F103C8 |
| مقدار بسته کارخانه: | 2400 |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 270 کیلوهرتز تا 800 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 100 هرتز ~ 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون:: | نه |
| @ qty :: | 0 |
| نوع نصب:: | ارتفاع سطح |
| پیکربندی خروجی:: | منفی |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | - |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | - |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 400 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 300 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 270 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 300 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1 هرتز ~ 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -55 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 4 کیلوهرتز ~ 1.5 مگاهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -55 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 1 هرتز ~ 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -55 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TA) |