IC geïntegreerde schakelingen MSC015SDA120K
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: MSC015SDA120K
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 200 µA @ 1200 V
Montage-type: Door het gat
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 1.8 V @ 15 A
Pakket: Tape & Reel (TR)
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: 906 pF @ 1V, 1MHz
Verpakking van de leverancier: Aan-220-2
Omgekeerde hersteltijd (trr): 0 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Sic (Siliciumcarbide) Schottky
Werktemperatuur - kruising: -55°C ~ 175°C
Pakket / doos: Aan-220-2
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 1200 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 36A
Versnelling: Geen hersteltijd > 500 mA (Io)
Basisproductnummer: MSC015
Productomschrijving
Diode 1200 V 36A door gat TO-220-2