مدارهای یکپارچه IC MSC015SDA120K
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: MSC015SDA120K
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 200 µA @ 1200 V
نوع نصب: از طریق سوراخ
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 1.8V @ 15A
بسته بندی: نوار و رول (TR)
سری: -
ظرفیت @ Vr، F: 906pF @ 1V، 1MHz
بسته دستگاه تامین کننده: TO-220-2
زمان بازیابی معکوس (trr): 0 ns
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: SiC (سیلیکون کاربید) شاتکی
دمای عملیاتی - اتصال: -55 درجه سانتی گراد ~ 175 درجه سانتی گراد
بسته بندی / کیس: TO-220-2
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 1200 V
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 36A
سرعت: بدون زمان بازیابی > 500 میلی آمپر (Io)
شماره محصول پایه: MSC015
توضیحات محصول
دیود 1200 V 36A از طریق سوراخ TO-220-2