IC Entegre devreler MSC015SDA120K
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: MSC015SDA120K
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 200 µA @ 1200 V
Montaj Tipi: Çukurdan
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 1.8 V @ 15 A
Paket: Teyp ve rulo (TR)
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: 906pF @ 1V, 1MHz
Tedarikçi Cihaz Paketi: TO-220-2
Ters İyileşme Süresi (trr): 0 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: SiC (Silikon Karbür) Schottky
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -55°C ~ 175°C
Paket / Çanta: TO-220-2
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 1200V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 36A
Hız: İyileşme Süresi Yok > 500mA (Io)
Temel Ürün numarası: MSC015
Ürün Açıklaması
Diyot 1200 V 36A TO-220-2 deliğinden