IC geïntegreerde schakelingen MSC010SDA070S
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: MSC010SDA070S
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Werktemperatuur - kruising: -
Montage-type: Oppervlakte
Pakket: Grote hoeveelheid
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: -
Verpakking van de leverancier: D3PAK
Omgekeerde hersteltijd (trr): 0 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Sic (Siliciumcarbide) Schottky
Pakket / doos: Aan-268-3, D ³ Pak (2 Lood + Lusje), aan-268AA
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 700 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 10A
Versnelling: Geen hersteltijd > 500 mA (Io)
Basisproductnummer: MSC010
Productomschrijving
Diode 700 V 10A op het oppervlak D3PAK