IC Entegre devreler MSC010SDA070S
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: MSC010SDA070S
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -
Montaj Tipi: Yüzey Montajı
Paket: Toplu olarak
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: -
Tedarikçi Cihaz Paketi: D3PAK
Ters İyileşme Süresi (trr): 0 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: SiC (Silikon Karbür) Schottky
Paket / Çanta: TO-268-3, D³Pak (2 Uç + Sekme), TO-268AA
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 700V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 10 A
Hız: İyileşme Süresi Yok > 500mA (Io)
Temel Ürün numarası: MSC010
Ürün Açıklaması
Diyot 700 V 10A Yüzey Montu D3PAK