IC obwody zintegrowane MSC010SDA070S
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: MSC010SDA070S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Temperatura robocza — złącze: -
Rodzaj montażu: Powierzchnia
Pakiet: Wyroby masowe
Zestaw: -
Pojemność @ Vr, F: -
Zestaw urządzeń dostawcy: D3PAK
Czas przywracania wstecznego (trr): 0 ns
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: SiC (węglik krzemu) Schottky'ego
Opakowanie / Pudełko: TO-268-3, D³Pak (2 przewody + zakładka), TO-268AA
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 700 W
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 10A
Prędkość: Brak czasu regeneracji > 500mA (Io)
Numer produktu podstawowego: MSC010
opis produktu
Dioda 700 V 10A Nawierzchnia D3PAK