Συμπληρωματικά κυκλώματα IC MSC010SDA070S
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Microchip Technology
Αριθμό μοντέλου: MSC010SDA070S
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50PCS
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Κατηγορία: Διακριτά προϊόντα ημιαγωγών Διοί Διορθωτικά Μοναδικές διόδους
Κατάσταση του προϊόντος: Ενεργός
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεσμος: -
Τύπος στερέωσης: Επεξεργασία επιφανείας
Πακέτο: Χύδην
Σειρά: -
Δυνατότητα @ Vr, F: -
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή: D3PAK
Χρόνος ανάκτησης αντίστροφης (trr): 0 σ
Δρ.: Τεχνολογία μικροτσίπ
Τεχνολογία: SIC (καρβίδιο του πυριτίου) Schottky
Πακέτο / Κουτί: -268-3, Δ ³ Pak (2 μόλυβδοι + ετικέττα), -268AA
Η τάση - αντίστροφη συνεχής ροή (Vr) (μέγιστη): 700 Β
Σήμερα - Μέσος όρος διορθωμένος (ΙΟ): 10Α
Ταχύτητα: Χωρίς χρόνο ανάκτησης > 500mA (Io)
Αριθμός βασικού προϊόντος: MSC010
Περιγραφή προϊόντων
Διοδίος 700 V 10A επιφανειακή τοποθέτηση D3PAK